Süleyman Soylu Tekirdağ AK Parti heyetini ağırladı | Tekirdağlılara güzel haberAK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve beraberindeki 11 AK Parti ilçe başkanını ağırlayan Süleyman Soylu Tekirdağlılara güzel haberi verdi.


Tekirdağ'ın eksikleri ve ihtiyaçlarının el alındığı toplantıda İl Emniyet Müdürlüğümüzün ihtiyaç duyduğu emniyet personeli talep edildiği, Sn. Bakanımızın da yeterli sayıda emniyet personeli takviyesinin yapılması için gerekli talimatı verildiği öğrenildi.

Malkara'ya Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası talebi ile İlçe Merkezi'ndeki Karakolun yenilenmesi, İlçe Jandarma Komutanlığı Binası' nın yenilenmesi, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yenilenmesi, Çerkezköy'e yeni Hükümet Konağı talebi, Kapaklı Karaağaç Mahallesi 'ne Jandarma Karakolu kurulması talebi, Saray Büyükyoncalı Mahallesine Jandarma Karakolu kurulması talebi ve Hayrabolu İlçemize Yeni Hükümet Konağı yapılması talebinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya iletildiği öğrenildi.


Gerekli değerlendirmelerin yapılarak gerek personel ihtiyaçları gerekse hükümet konağı, ilçe hizmet binaları ve karakolların en kısa sürede halkımızın hizmetine sunulacağını ifade eden Soylu, Tekirdağlılara hayırlı uğurlu olsun diye ekledi.