Tekirdağ TSO – Tekirdağ Doğa Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladı


toplantı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Doğa Koleji arasında eğitim sözleşmesi imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Salih Bakıç ve Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Türüdü katıldı.


Söz konusu imzalanan protokole göre; Tekirdağ Doğa Koleji eğitim hizmetlerinde Tekirdağ TSO çalışanlarına ve üyelerine Tekirdağ Doğa Koleji kampüsünde yaptırılacak yeni kayıtlar için 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemlerine ait açıkladığı güncel yeni kayıt ücretleri üzerinden (yeni kayıtlarda) 10.03.2021 – 31.01.2022 tarih aralığında %40 oranında eğitim indirimi yapılacaktır.


Ödemeyi, indirim hakkına sahip Tekirdağ TSO odası çalışanları ve üyeleri nakit veya taksit seçeneği ile ödeme yapabileceklerdir. Sözleşmenin 1. Maddesinde yer alan indirim oranlarına ek olarak %5 kardeş indirimi uygulanabilecektir. Burs ile indirim oranı birleştirilemeyecektir. Bu protokol 10.03.2021 tarihinde imzalanmış olup 31.01.2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.


Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, indirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını dileyerek Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Salih Bakıç’a teşekkür etti.